11 września 2012

Wyniki konkursu

Czas ogłosić wyniki mojego małego konkursiku ;) Przypominam, że zadaniem było wymienienie ulubionej lub najbardziej znienawidzonej piosenki Beyoncé i uzasadnienie dlaczego. Nagrodą zaś jest ta oto mgiełka do ciała.


Szczerze mówiąc miałam spore problemy z wyborem zwycięskiej odpowiedzi. Na tyle duże, że aż zaczęłam rozważać zorganizowanie losowania. Ostatecznie postanowiłam podejść do sprawy czysto subiektywnie. Żeby ułatwić sobie zadanie bezlitośnie odrzuciłam piosenki, których nie lubię :P

A wygrywa... <werble>


<oklaski>

Za plakat Destiny’s Child nad łożkiem, za nucenie Survivor przed egzaminem (też tak czasem robię ;)), za Seana Paula (ciężko mnie zmusić do tańca, ale Sean jakimś cudem potrafi), za Beyoncé tańczącą w teledysku Baby Boy (zawsze chciałam tak wyglądać. nie oszukujmy się , nadal chcę ;)) i za szczerą nienawiść do teledysku Sweet Dreams (czuję dokładnie tak samo. koszmarny jest i zniszczył mi tę piosenkę na zawsze).

Gratuluję :) Za chwilkę napiszę do Ciebie maila. Wszystkim dziękuję za udział w konkursie i za wszystkie zabawne i wzruszające historyjki, związane z piosenkami Beyoncé.  Już zaczynam kombinować jakie pytanie zadać wam następnym razem ;)

Na koniec, dla uczczenia zwycięstwa MattersAtAll, wszystkie potańczmy to piosenki Baby boy ;D6 komentarzy:

 1. Gratuluje :)
  Może następnym razem sie uda ;]

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję i szkoda, że to nie ja, bo zapach Heat Rush uwielbiam. Chyba się w niego zaopatrzę na jesień, albo w Naomi Campbell Wild Pearls, albo w oba :)

  OdpowiedzUsuń
 3. O rany ja? Nie wierzę. Ale bardzo się cieszę

  OdpowiedzUsuń

Zajrzyj także tu:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...