15 lutego 2012

China Glaze Capitol Colours, czyli lakiery inspirowane książkami

Dzisiaj znowu o lakierach China Glaze. Tym razem o kolekcji Capitol Colours. Daaawno temu pokazywałam wam już wzornik kolorków (dokładnie TUTAJ), jednak wtedy istniało zagrożenie, że kolekcja wcale nie powstanie. Na szczęście jakoś się dogadali, zmienili tylko nazwę z Hunger Games na Capitol Colours.
Już po kropkach z kolorkami (że tak to ładnie nazwę... ;)), kilka odcieni mnie zachwyciło. Później okazało się, że w buteleczkach kolorki wyglądają jeszcze lepiej. Same zobaczcie:

Agro

Dress Me Up

Electrify

Fast Track

Foie Gras

Harvest Moon

Hook And Line

Luxe And Lush

Mahogany Magic

Riveting

Smoke And Ashes

Stone Cold

Po dokładnym przyjrzeniu się buteleczkom, na listę chciejstw trafiły: Dress Me Up, Electrify, Fast Track, Foie Gras, Hook and Line, Luxe and Lush, Smoke and Ashes . Czyli 7 z 12.

Właśnie jak już jesteśmy przy 12, to teraz mała dygresja. Kolekcja inspirowana jest książkami Hunger Games. Ja ich akurat nie czytałam, ale z tego co się zorientowałam, państwo w którym dzieje się akcja jest podzielone na 12 dystryktów. Iiii teraz bajer, każdy kolorek lakieru można przypisać do jednego z tych dystryktów. Całkiem fajne, jak ktoś jest fanem ;)

Kolekcja lakierów ma być dostępna od marca, bo właśnie wtedy jest też premiera filmu. Polski tytuł to Igrzyska śmierci, jakby ktoś chciał się wybrać ;) W kinach od 23 marca 2012.

Ale dobrze wiemy, że są na świecie szczęściary, które mają możliwość posiadania różnych cudeniek przed premierami. Powolutku zaczynają pojawiać się pierwsze swatche kolekcji. Koniecznie sobie je obejrzyjcie. Na przykład tu:
http://www.alllacqueredup.com/2012/02/china-glaze-capitol-colours-hunger-games-nail-polish-collection-swatches-review.html
http://www.scrangie.com/2012/02/china-glaze-hunger-games-capitol-colors.html

Łaadnee. Moja lista chcejstw troszkę się zmieniła ;) Nadal chcę, nawet bardziej niż wcześniej, Dress Me Up, Electrify, Fast Track, Foie Gras, Luxe and Lush i Smoke and Ashes. Zupełnie nieoczekiwanie Harvest Moon okazał się być przecudny i wskoczył na miejsce Hook and Line, na którym widać pociągnięcia pędzelka, a ja tego strasznie nie lubię. Ciekawa jestem czy ktokolwiek po obejrzeniu wzornika i buteleczek, spodziewał sie, że Stone Cold będzie matowy? :D

Źródła zdjęć: 
http://www.alllacqueredup.com/2011/12/china-glaze-colours-from-the-capital-hunger-games-collection-update.html
http://www.everything2k.com/2012/01/china-glaze-hunger-games-capital-colors.html

11 komentarzy:

 1. Jakie one piękne!!! U mnie 8/12 jest na liście 'chcę chcę chcę!' Ehh...

  OdpowiedzUsuń
 2. Kilka kolorów wpadło by mi w oko :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ale swietna kolekcja, prawie wszystkie wpadly mi w oczy a najbardziej chyba ten Luxe And Lush

  OdpowiedzUsuń
 4. Dress me Up to coś dla mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ufff...dobrze, ze ChG juz nie jest w kregu moich zainteresowan;) niemniej niektore kolory prezentuja sie ciekawie!

  OdpowiedzUsuń
 6. Od pierwszej informacji ładnych parę tygodni temu wiedziałam, że to będzie "moja" kolekcja. Swatche później mnie trochę rozczarowały, ale i tak 5 butelek będzie moich ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Kurde, z 4 kolory już mnie kuszą... aaaa! :) Niedobrze.

  OdpowiedzUsuń
 8. I couldn't refrain from commenting. Exceptionally well written!

  Check out my web page ... quick loans

  OdpowiedzUsuń

Zajrzyj także tu:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...