23 marca 2012

Diet Coke w puszkach od Benefit Cosmetics

Dzisiaj będzie o Coca Coli. Ale nie o zwykłej, tylko o dietetycznej. I nie o zwykłej dietetycznej, tylko takiej w wyjątkowych puszkach. Czemu wyjątkowych? Bo zaprojektowanych przez Benefit!

Tak, tak kochamy te kosmetyki przede wszystkim za piękne i urocze opakowania. Kogoś w Coca Coli również musiały one urzec, bo zaprosił Benefit do współpracy. Jej efektem są trzy puszki w nowych, ładnych ubrankach:


Puszeczki mają trzy różne style: Modern Romantic - kwiatki, True Fashionista - pepitka i Rock Chick - zeberka.

Jeśli przyjrzycie się puszkom, zobaczycie, że na każdej z nich są usta w innym kolorze. A to dlatego, że za inspirację do stworzenia projektu, posłużyły 3 produkty Benefit: Benetint, Posietint i Cha cha tint.

Nowe puszki reklamują trzy laleczki: Eleanor, Bernadette i Irene.U nas Cola w benefitowej szacie niestety się nie pojawiła (a niby miała być w UK i w Europie :/) , a szkoda. Kupując ją otrzymuje się kupon upoważniający do £5 przy zakupach ponad £20 w ich sklepie online.

Źródło zdjęć: http://iamfabulicious.blogspot.com/2012/01/get-glam-for-jan.html

11 komentarzy:

 1. A juz się ucieszyłam i chciałam iśc po cole ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Hehe.. Czego to nie wymyślą.. ;)
  Ale trzeba im przyznać, że puchy wyglądają super :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Hej, na swoim blogu zaproponowałam nowy (chyba) TAG: Bez czego nie zasnę, czyli co trzymam obok łóżka. Jestem bardzo ciekawa Twoich odpowiedzi, więc Cię otamowałam. Mam nadzieje, że znajdziesz chwilkę, żeby wziąć udział w zabawie :) Zapraszam :)
  http://freshlinenblog.blogspot.com/2012/03/tag-bez-czego-nie-zasne-czyli-co.html

  OdpowiedzUsuń
 4. jejku ale maja pomysły :) pozdrawiam Camill.e

  OdpowiedzUsuń

Zajrzyj także tu:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...