17 marca 2012

Zielone lakiery na Dzień Świętego Patryka

Dzisiaj Dzień Świętego Patryka :) Czyli cała Irlandia dzisiaj świętuje ;) Z tej okazji naszła mnie rano myśl, żeby pomalować sobie paznokcie na zielono. Niestety jestem teraz przez kilka dni w moim rodzinnym mieście, a okazało się, że wszystkie moje zielone lakiery zostały na stancji :(


No cóż, zamiast moich pazurków, pokarzę wam lakier wprost stworzony na taki dzień jak dzisiaj. Lakier nosi uroczą nazwę Four Leaf Clover, czyli czterolistna koniczynka.


Pochodzi z wiosennej kolekcji China Glaze, Up and Away z 2009 roku. Z nieznanego powodu na większości zdjęć wygląda na niebieskawy, ale podobno w rzeczywistości jest zielony. Jak koniczynka ;)


Mimo usilnych poszukiwań, nigdy nie udało mi się znaleźć czterolistnej koniczynki :( Kupić tego lakieru też nie. Ale może kiedyś się uda.

Chcę wam też pokazać jakie fajne zestawienie lakierów zrobiła Zoya. Oczywiście również z okazji Dnia Świętego Patryka ;)


Więc jeśli któraś z was się zastanawia na jaki kolor pomalować dziś paznokcie, odpowiedź jest jasna - zielony!

6 komentarzy:

 1. Done :D Mój jedyny tak naprawdę zielony lakier to Rimmelowy Green Grass i taki też mam dzisiaj na pazurkach, czego efekt można zobaczyc na moim blogu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie lubię zieleni,nie mam takich lakierów:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zieleń na paznokciach wygląda u mnie dość nieciekawie...

  OdpowiedzUsuń
 4. no masz, a wybrałam nudziaka :P

  OdpowiedzUsuń
 5. ja mam złe doświadczenia z zielonymi lakierami, bo 2 razy zabarwiły mi totalnie płytkę na żołto, ale tak to jest jak się maluje na "goły" pazurek.. mam nauczkę :) tak apropo to śliczny ten lakier z china glaze !

  OdpowiedzUsuń

Zajrzyj także tu:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...